Náš tým

Barbora Pudlovská - Tina Crome

Od čtyř let je členkou Sborového studia Zvoneček, pod vedením prof. J.Novenkové, s nímž absolvovala řadu úspěšných koncertů mj. každoroční koncerty v Rudolfinu. Navštěvuje Hudební školu Hlavního města Prahy, kde se věnuje hře na zobcovou flétnu. V současnosti účinkuje ve Vinohradském divadle ve hře „Naprosto neuvěřitelná událost: Ženitba“, v režii Vladimíra Morávka.

Jan Pácal - Hugie Crome

 Od šesti let se učí hrát na housle pod vedením Václava Polívky. Je členem folklórního souboru Pramínek.

Zdeněk Bělohradský - Hugie Crome

Hraje na zobcové flétny, na housle, obligátně na klavír, přes pokusy o hru na klarinet a trubku se dostal ke hře na lesníroh, na který byl přijat na Gymnázium Jana Nerudy. Rád čte, zpívá sólově (konzultace u Jaroslava Mrázka) i ve sboru DPS Zvonky pod vedením J. Novenkové. Je členem souboru Collegium musicum Český ráj, kde podle potřeby buď hraje na housle anebo zpívá ve smíšeném sboru.

Kristian Kašpar - Johnny Crome

Od svých 7 let zpívá ve sboru Pueri gaudentes, hraje na klavír a do dramatického kroužku. Zajímá ho vše, co je s hudbou a divadlem spojené.

Ondřej Potůček - Johnny Crome

Začal zpívat v pěti letech ve sboru Bambini di Praga. V devíti letech přešel do chlapeckého sboru Pueri Gaudantes, rok poté se začal zpívat sólově u prof. Markéty Džunevy. Ve dvanácti letech přestoupil na Gymnázium Jana Nerudy, kde studuje sólový zpěv u pana prof. Jaroslava Mrázka. Získla 1. místo v soutěži Ilji Hurníka a poté 1. místo v soutěži pěveckých ansámblů Stonavská Barborka. V soutěži Mládí a Bohuslav Martinů získal 2. mís to. Ondřej Potůček vystupuje ve Státní opeře Praha v roli kuchtíka (Rusalka), vojáka ve sboru (Carmen) a chlapce (Turandot).

Jakub Pácal - Gay Brook

Od osmi let hraje na zobcovou flétnu, koncertoval v různých zemích Evropy. Umístil se na 2. místě v pražském kole soutěže ZUŠ v roce 2009. Od téhož roku studuje fagot u prof. L. Kořínka, letos se umístil na 2. místě pražského kola ZUŠ s fagotovým triem. Je členem folklórního souboru Pramínek Černošice.

Adam Balda - Gay Brook

Učí se hrát čtv rtým rokem na housle v Hudební škole Hl.m. Prahy a dva roky studuje sólový zpěv u prof. Jaroslava Mrázka, u kterého bude v příštím roce pokračovat na Gymnáziu Jana Nerudy. V roce 2009 obsadil 2. místo v soutěži Bohuslava Martinů.

Ulrika Malá - soprán - Sophie

Šestým roke se věnuje baletu, tři roky hraje na klavír a před dvěmi měsíci se začala věnovat i zpěvu.

Květoslava Klajblová - soprán - Sophie

 Studuje na gymnáziu Postupická. Na sopránovu zobcovou flétnu začala hrát v šesti letech, nyní pokračuje hrou na tenorovou flétnu u pana učitele Z. Gregora v hudební škole Music Art. Je také členou souboru zobcových fléten. Rovněž se začala učit hře na klarinet u pana učitele T. Pykala. V posledních dvou letech studuje zpěv u Adély Zejfartové a Kristýny Valouškové.

Marie Šimůnková - soprán - Julie

Začala zpívat ve třech a půl letech a od devíti let je členkou Kühnova dětského sboru. Kromě koncertních vy\stoupení se zúčastnila se sborem v Národním divadle a Státní opeře Praha provedení oper Carmen, Turandot, La Boheme, Hry o Marii, Řecké pašije, Dobře placená procházka a Jakobín. Kromě toho se zabývá již devět let hrou na klavír a letos dokončila 1. cyklus ZUŠ. Na absolventském koncertě hrála kromě klavíru i na varhany a cembalo

<< 1 | 2 | 3 >>